Hakkımızda

Bilici Termal

Sivyapı misyon olarak insanların kendilerini mutlu, huzurlu ve güvende hissedebilecekleri, yaşam alanları inşa etmeyi kendine hedef seçen yenilikçi bir inşaat firmasıdır. Bilici Yaşam ve İş Merkezi projesiyle Sivas ın ilk Residance projesini hayata geçiren firmamız, Bahçekent villalarıyla da Sivası’ın ilk akıllı sistem konseptine imza atmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Bugün ise siz değerli müşterilerimizin karşısına, Türkiye’nin ilk ekolojik jeotermal devremülk ve tatil köyü projemiz ile çıkıyoruz. Yine Türkiye’de ilk defa zeminden soğutma uygulanacak olan projemizle Sivas’ın uzun yıllar özlemini çektiği Sıcak Çermik sevdasına son verecek sadece Sivas’ın değil bölgemizin de örnek projesi olacaktır. Sizlerin desteği ve güveniyle emin adımlarla yoluna devam eden Sivyapı, Sivas’ımıza büyük projeler kazandırmaya devam edecektir.

Bilici Termal
Bilici Termal

Sivyapı misyon olarak insanların kendilerini mutlu, huzurlu ve güvende hissedebilecekleri, yaşam alanları inşa etmeyi kendine hedef seçen yenilikçi bir inşaat firmasıdır.

Rakamlarla Bilici Termal

890
Kişilik
Günlük
Kapasite
250
Kişilik
Toplantı
Salonu
300
Kişilik
Havuz
Kapasitesi
200
Kişilik
Restoran
Kapasitesi

Projeden Görüntüler

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz


SİV YAPI misyon olarak insanların kenidlerini mutlu , huzurlu ve güvende hissedebilecekleri , yaşam alanları inşa etmeyi kendine hedef seçen yenilikçi bir inşaat firmasıdır.

Vizyonumuz


Türkiye’de ve Sivas’ta ilklere imza atan Sivyapı, yakın gelecekte Sivas’ın ilk 5 yıldızlı otel ve kongre merkezli prestij projesini gerçekleştirmeyi hedeflemiştir.

Rezervasyon : +90 346 763 47 17